Z życia wzięte

Urodziny w klimacie lat 20 – Milka’s 30th Birthday!

Urodziny w klimacie lat 20 – zawsze o takich marzyłam, a marzenia są po to, by je spełniać! Tak więc po tym, jak opadły emocje mogę nareszcie usiąść do tego jakże ważnego wpisu. 9 maja 2019 r. ukończyłam 30 rok mojego życia. Dzień po, 10 maja odbyło się moje przyjęcie urodzinowe, a wyprawiłam je właśnie w klimacie lat 20! Jaka to była impreza! O ludzie! Chodźcie do wpisu! 

Urodziny w klimacie lat 20 to było moje marzenie!

Stało się! 9 maja 2019 r. skończyłam 30 lat. Tu robię pauzę na spory oddech, bo warto się zatrzymać i zastanowić nad wszystkim. Wszystkim, co było. Pomyśleć o tym, co będzie, nie planując, bo przecież lubię sama siebie zaskakiwać i podziękować. Bo jest za co. Łezka kręci się w oku. Myślę… Milka ogarnij się! Ale przy tym całym szaleństwie dnia codziennego – wierzcie mi, warto na moment przystanąć, bo wdzięczność to wspaniały dar, a okazując ją najbliższym, stajemy się lepszymi ludźmi! Patrzę wstecz i myślę, jak wiele udało się zyskać dzięki determinacji, pracy, marzeniom, ale także ludziom. W tym wyjątkowym dniu nie mogło ich zabraknąć. A skoro o marzeniach mowa, kiedyś pomyślałam, jak cudownie byłoby się bawić na imprezie w stylu lat 20. Pomyślałam i zrobiłam. Spełniłam kolejne na niekończącej się liście, cudowne marzenie.

Urodziny w klimacie lat 20 stylizacje

Gdzie zorganizować imprezę w stylu lat 20?

Podjęłam decyzję Organizuję Urodziny w klimacie lat 20 iii.. Co dalej? Miejsce! Muszę znaleźć idealne miejsce! W Łodzi to nie problem. Gdzie się nie rozejrzysz, miasto tętni życiem i kulturą. Jest jednak miejsce bliskie mojemu sercu najbardziej! Z wielu względów, i jest to Browar Restauracja Księży Młyn. Miejsce idealne pod każdym względem. Miejsce, jak sama nazwa wskazuje, posiada swój browar i restaurację, a na pierwszym piętrze znajduje się wspaniała sala bankietowa stworzona pod przeróżne imprezy, wesela, imprezy firmowe, a także urodziny! Więc jeśli zastanawiasz się, gdzie zorganizować imprezę w stylu lat 20, rekomenduję Wam z całego serca właśnie to miejsce przy ul. Tymienieckiego w Łodzi.

miejsce na urodziny w klimacie lat 20 w łodzimiejsce na urodziny w klimacie lat 20 w łodzi miejsce na urodziny w klimacie lat 20 w łodzi

Organizacja urodzin w stylu lat 20 – czy dam radę sama?

Zaraz za pomysłem przyszedł czas na realizację. A co za tym idzie, zadałam sobie pytanie, czy przy obecnych aktywnościach, rodzince uda mi się zorganizować urodziny na odpowiednim poziomie. Tu z pomocą błyskawicznie przyszła jedna z najwspanialszych osób, o której muszę opowiedzieć, a Wy musicie zaobserwować – Karolina @karolovekartki  bardzo mi pomogła! I z tego miejsca po raz kolejny pragnę Ci bardzo, bardzo podziękować! Za masę inspiracji, energię, świetną pracę i spięcie wszystkiego w jedną piękną bajkę! Ktoś taki, kto organizuje imprezy, jest bardzo dużym wsparciem, szczególnie kiedy sami nie wyrabiacie na zakręcie. Karolina, o której piszę, odbywała w moim imieniu spotkania, ustalała wystrój sali (wcześniej ją mierząc), zamawiała dekoracje, wykonywała telefony, była w stałym kontakcie z cukiernią CocoArts, Martinem z Art Movementem, DJ KarpYou, Martą z Koralik Zaproszenia oraz event managerem z Księży Młyna. O nich i samych atrakcjach dowiecie się więcej w kolejnym wpisie.

ozdoby na Urodziny w klimacie lat 20

Stylizacja, makijaż i włosy na urodziny w klimacie lat 20? Dużo tego…  

No dobrze. Wymyśliłam sobie urodziny w klimacie lat 20. Wybrałam miejsce. Poprosiłam o pomoc Karolinę, więc pora pomyśleć o kreacji i make-upie. Lata 20 są przesycone modą przez wielkie M., tak więc przygodę rozpoczęłam od zbierania inspiracji. Tak naprawdę z przeróżnych miejsc. Tu już nie zastanawiasz się, tylko działasz, bo tak bardzo wierzysz w powodzenie swojego pomysłu. Instagram, Pinterest, Gazety, książki, filmy, muzyka. Nawet w samochodzie słuchałam klasycznej muzyki z tamtego okresu. Wkręciłam się na maxa! Oczywiście sukienka to największe wyzwanie, ale swoją znalazłam chyba w największym centrum handlowym w Polsce, bo w PTAKu. Obie kreacje znalazłam w hali G, aleja Zachodnia (blisko restauracji). Buty kupiłam w Primamodzie, a biżuterię w Bijou Brigitte, który znajduje się w łódzkiej Manufakturze. Kolejnym i chyba ostatnim etapem przygotowania był make-up i włosy. Tu wielki ukłon dla Mai Nadolskiej, która przygotowała mój make-up, a o fryzurę zadbała Inez Nowa z Pure Hair Salon. Bardzo, bardzo Wam dziękuję!

stylizacja na Urodziny w klimacie lat 20  stylizacja na Urodziny w klimacie lat 20stylizacja na Urodziny w klimacie lat 20

Bawmy się!

I tu tak naprawdę brakuje mi słów, by opisać to, co się działo – pozostaje mi jedynie podziękować. I… Sami zobaczcie! Shiny Disco! Zaczynamy!

stylizacje na Urodziny w klimacie lat 20 Urodziny w klimacie lat 20 Urodziny w klimacie lat 20  outfit na Urodziny w klimacie lat 20Urodziny w klimacie lat 20Urodziny w klimacie lat 20 Urodziny w klimacie lat 20Urodziny w klimacie lat 20 Urodziny w klimacie lat 20 Urodziny w klimacie lat 20

Zdjęcia na imprezie w stylu lat 20

Zdjęcia wykonał absolutnie prze-zdolny Adam Marciniak @adamafotografia. Do tej pory mam nieodparte wrażenie, że to wyjęte z filmu kadry. Adam specjalizuje się w reportażach, tak więc, jeśli planujecie imprezę i szukacie fotografa na medal – polecam. Na pewno będziecie zadowoleni! Oprócz zdjęć mam również filmik z przyjęcia. Damian z @elvidpl specjalizuje się w tworzeniu takich filmów, szczególnie z wesel. Chłopaków nie muszę już więcej zachwalać, sami zobaczcie zdjęcia i filmik.

Już w kolejnym wpisie opowiem Wam o wszystkich atrakcjach, stylizacjach moich gości, może trochę bardziej szczegółowo o tym, jak to wszystko wyglądało od kuchni.

jak zorganizować Urodziny w klimacie lat 20

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply
  Ewa
  12 maja 2023 at 10:51

  Cudowna impreza! Musieliście się wszyscy świetnie bawić! Chciałabym, aby mój ślub był w podobnej tematyce, dlatego pewnie się zainspiruję waszym pomysłem. Dodatkowo planuję zrobić wesele w plenerze. W Mazowieckim województwie jest wiele firm, które zajmują się organizacją takich uroczystości.

 • Reply
  Beata
  23 października 2019 at 23:48

  Hej!
  Dajcie proszę znać skąd jest ta biała koronkowa suknia? Jest prześliczna! ☺️

 • Reply
  I_amlena
  17 maja 2019 at 21:22

  Super! Moim marzeniem jest zorganizowanie 30stki w podobnym stylu 🙂 Mam nadzieję, ze się uda 🙂
  Chapeau bas dla wszystkich za pomysł i organizację!

 • Leave a Reply