Uroda Z życia wzięte

Metamorfoza Miss

Zgrupowania i finał Miss Polski minął już w grudniu, choć moja przygoda z Miss trwała do maja, bo właśnie w maju oddałam koronę swojej łódzkiej następczyni. Tak naprawdę myślałam, że to już koniec, koniec tej niezapomnianej, szalonej przygody, aż tu nagle zadzwonił telefon, Ola z biura Miss Polski zapytała „Ilona, polecisz do Chin reprezentować Polskę w konkursie Miss Bikini Universe?”, a mówią, że to ja jestem szalona!

Ale zacznijmy od początku.

Nie każdy wie o tym, że moja przygoda z Miss zaczęła się kilka lat wcześniej. Po wygłupach w szkolnym samorządzie wypchnęli mnie do Miss Studentek, skąd awansowałam do Miss Polski Ziemi Łódzkiej i oczywiście nie osiągnęłam w nim nic. Dlaczego, skoro 2 lata później ten konkurs wygrałam? Odpowiedź jest prosta, wyglądałam zupełnie inaczej, było mnie jakby trochę więcej… 😛
a1 a2 a3 a4 a5
Aż się sama sobie dziwię, że Wam te zdjęcia pokazałam! Patrząc na nie aż chce mi się śmiać i płakać 😛 No cóż… na szczęście później pojawiło się Fit and Jump i zaczęło mnie ubywać. Dzięki tym skoczkom, zmianom i pozytywnemu nastawieniu okazało się, że przygoda z Miss nie skończyła się w 2012 roku. To był taki mały, „śmieszny” początek. W 2014 roku znowu mnie namówiono na start w Miss Ziemi Łódzkiej, a że wiedziałam, jak on wygląda, jak organizatorka Małgorzata Pakuła dba o dziewczyny i zapewnia im wiele atrakcji, zgodziłam się i niespodziewanie zdobyłam koronę. Następnie były ćwierćfinały, półfinały i finały Miss Polski, poprzedzone wieloma zgrupowaniami, przeżyłam bardzo aktywny rok, bardzo szalony i owocny w nowe znajomości, a w raz z tym rozwijało się Fit and Jump i szerzyło na całą Polskę. Dziewczyn, które schudły skacząc przybywało i wciąż przybywa! Dzięki tym zmianom na profilach Miss Polski oraz Miss Polski Ziemi Łódzkiej pojawiły się posty.

a6 a7

Dla mnie te opisy były niezwykle miłe i budujące chęć do działania, więc przykładam się do pracy, aby w Chinach zaprezentować się lepiej niż podczas finałów Miss Polski. A Wy dziewczyny bierzcie sprawy w swoje ręce! Cieszcie się życiem, bądźcie zadowolone same z siebie, bo o to w życiu chodzi, aby chodzić z uśmiechem i dumnie podniesioną głową!

Ahoj przygodo! 😀

a8 a9 a13 a14 a11

a10 a12

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Ariadna
    2 października 2015 at 08:07

    Gratuluję 🙂 Pamiętam Cię jeszcze z dawnych czasów 😀

  • Leave a Reply