Z życia wzięte

Siostry ADiHD

Fot. Klaudia Woźniak
Koszulki x-moda

Od najmłodszych lat zawsze byłyśmy razem!
Razem w domu, razem w szkole, razem w zespole tanecznym i w pracy.
I choć zawsze byłyśmy razem to zawsze się różniłyśmy!
Milena punktualna i grzeczna, siedząca w pierwszej ławce, szóstkowa uczennica.
Ilona wyciszająca telefon i udająca przed mamą, że jest w szkole, choć smacznie spała. Diablica z ostatniej ławki, która na przerwach przepisywała zadania domowe. Milena skacząca przez gumę lub skakankę, Ilona kopiąca piłkę z chłopakami lub bawiąca się w „policjantów i złodziei”. Mama zawsze uważała, że Milena ma biurko na magnes, Ilona niestety na prąd. 😛
Z biegiem lat dużo się zmieniło. Młodsza siostra się ogarnęła, spoważniała, ustabilizowała życie i plany, starsza dopiero zaczęła szaleć i z tym szaleństwem jej do twarzy.
Ludzie mylnie utożsamiają ADHD tylko i wyłącznie z nadpobudliwością, i właśnie dlatego taki przydomek został nam nadany. 😛 Towarzyszy on nam od dawna. Osoby z różnych środowisk zaczęły nas tak nazywać, a my śmiałyśmy się z tych zbiegów okoliczności. Z czasem ADHD stało się naszym drugim nazwiskiem.
Starsza Milena AD i młodsza Ilona nadająca w lepszej rozdzielczości HD. 😀

Fot. Klaudia Woźniak

Po co ten blog?
Obie z siostrą uważamy, że mamy czym się z Wami podzielić. Spotykają nas ciekawe sytuacje, które chcemy Wam przedstawić. Na naszej drodze trafiamy także na cudownych ludzi i również o nich będziemy opowiadać. …bo to dzięki nim tyle się dzieje!…bo to dzięki nim jest tak wesoło!

 
Fot. Klaudia Woźniak
Koszulki x-moda
Fot. Klaudia Woźniak
Koszulki x-moda
Fot. Klaudia Woźniak
Koszulki x-moda

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply