Moda Z życia wzięte

Ludzie…

Nic w naszym życiu nie dzieje się przypadkiem.

To co osiągamy, gdzie jesteśmy, czym żyjemy to konsekwencje naszych czynów i wyborów. Elementem w jakimś stopniu losowym są ludzie jakich spotykamy na swojej drodze. I my mamy to szczęście, że spotykamy zazwyczaj fajnych, inspirujących, pozytywnych i pomocnych ludzi. A jeżeli nie możemy Was określić jednym z tych przymiotników… Cóż, byliście lekcją którą zapamiętałyśmy – temat brzmiał “nigdy więcej”.

Ale czasem w naszym życiu pojawia się ktoś wyjątkowy. Ktoś kto zasługuje na coś więcej niż pare słów uznania.

W tym przypadku będą one tyczyły się nie tylko cech osobowościowych, ale także podziwu dla ogromu pracy i determinacji w realizacji celów.

Jakiś czas temu nawiązałyśmy współpracę z parą fotografów.
Ona Canon, On Nikon. Ona drobniutka brunetka, On kawał drwala. Ona subtelna w swej opowieści reportażowej, On lubiący dynamikę ruchu i wyzywające spojrzenia. To co łączy ich to miłość do fotografii i do siebie. Z pasją realizują wszelkie zadania, których wspólnym mianownikiem jest obiektyw. Bo czy chcecie zdjęcia ślubne, czy też z urodzin dziecka to jest właściwy adres. Potrzebujecie filmik promocyjny, to także tu. Reportaż? Plener? A może fotografia produktowa? Nie lękajcie się – to właściwi ludzie. Myślę, że owoce naszej wspólnej pracy powiedzą więcej niż milion słów.

Zapraszamy – oto nasza ostatnia sesja, wyjątkowo wykonana w studio z Karoliną Paluszkiewicz @onicniepytaj i Michałem Szubertem <3

            

Zdjęcia wykonane przez Karolinę Paluszkiewicz @onicniepytaj 😀
Filmik i zdjęcia z Backstage’u wykonane przez Michała Szuberta 🙂
Na sesji był także nasz wariat – Marcin Kamiński <3 Dziękujemy za fryzury 😀

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply
  Kuba
  13 kwietnia 2018 at 12:48

  This is Awesome!!

 • Reply
  aga_jaga
  12 kwietnia 2018 at 16:10

  piękne zdjęcia 🙂 gratulacje dla tak utalentowanych ludzi :*

 • Reply
  xyz
  12 kwietnia 2018 at 13:20

  Piękne ! Co jak co,ale Ilona przed obiektywem to jak rybka w wodzie! Na modelkę się nadaje w 100%! Milka oczywiście tez pięknie ❤️

 • Reply
  Asia
  12 kwietnia 2018 at 13:16

  Obyście spotykały w swoim życiu tylko tak cudownych ludzi jak Karolina i Michał! ❤❤❤

 • Leave a Reply