O nas

Jesteśmy siostrami, wiele osób myśli, że bliźniaczkami, jednak dzielą nas trzy lata.
Jak to siostry – mamy prawo się kochać i nienawidzić, i z obu tych uczuć korzystamy! 🙂
Od dziecka jesteśmy obdarzone dużą ilością energii i uśmiechu, mama od zawsze powtarzała, że mamy niestwierdzone ADHD, jednak puszczane było to mimo uszu.
Gdy przeprowadziłyśmy się do Łodzi zupełnie obcy nam ludzie zaczęli pytać „Czy Wy przypadkiem nie macie ADHD?”.
Tak powstała nasza „nazwa”, praktycznie wybrała nas sama. 🙂

Czym się zajmujemy?

Uwielbiamy dużo robić, cały czas coś robić, a jak nie ma co robić to wymyślać, co by jednak zrobić.
Obie tańczyłyśmy w dzieciństwie w zespole tanecznym, jednak to Milena wybrała taniec jako jej przyszłość. Skończyła kierunek choreografia i taniec z wyróżnieniem, szkoliła się na Brodway’u, jest także mgr kultury fizycznej i zdrowotnej, stworzyła program treningowy Fit and Jump i szkoliła trenerów Fit and Jump z Polski i nie tylko.

Ja natomiast wybrałam kierunek dziennikarski o spec. public relations. Polubiłam to i rzeczywiście odnalazłam w tym siebie. W trakcie kończenia licencjatu zostałam Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2014. 🙂 Brałam udział w konkursie Miss Polski, po czym reprezentowałam Polskę w Chinach na międzynarodowym konkursie Miss Bikini Universe, gdzie zdobyłam tytuł Miss Friendship. Następnie zaczęłam studiować zarządzanie biznesem, jednak po pierwszym semestrze dostałyśmy propozycję pracy w 4fun.tv i połączenie pracy w Fit and Jump, 4fun.tv przy jednoczesnym studiowaniu okazało się niewykonalne.

Powyższy opis napisałyśmy w 2016 roku, od tego czasu wiele się zmieniło.
Dwa najważniejsze momenty to zdecydowanie powiększenie naszej rodziny! W 2017 roku na świat przyszedł Ignacy, w 2020 Tymoteusz – dzieciaczki Mileny, dwa małe szatany! Od 2016 roku udało nam się odwiedzić wiele pięknych krajów, mamy za sobą 2 podróże kamperem.
Staramy się nie zatrzymywać! 🙂

Myślimy, że czas najwyższy na kolejną aktualizację.
Dotrzymałyśmy słowa z poprzedniego akapitu i rzeczywiście się nie zatrzymałyśmy. Podróże stały się czymś co kochamy, postawiłyśmy na swojego kampera i poznawanie świata. Zawodowo też tak wiele się wydarzyło! W 2021 roku zdobyłyśmy nagrodę Influencerek Roku by Ofemin, zostałyśmy ambasadorkami Pumy, stworzyłyśmy kolekcję kosmetyków we współpracy z Pierre Rene, zrobiłyśmy okładkę dla Women’s Health. Prowadzę program Farma oraz koncerty i gale w Polscacie, a w tym roku (2022) wygrałam Taniec z Gwiazdami!
Życie cały czas nas zaskakuje, albo to my zaskakujemy życie.

Bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, poznać naszą historię – zapraszamy do wpisu o naszych początkach: http://siostryadihd.pl/2018/01/idealny-start/

Zachęcamy także do odsłuchania podcastu nagranego z Wojciechem Herrą:
https://tidal.com/track/259912871

Siostry ADiHD podróż kamperem Siostry ADiHD