O nas

Jesteśmy siostrami, wiele osób myśli, że bliźniaczkami, jednak dzielą nas trzy lata.
Jak to siostry – mamy prawo się kochać i nienawidzić, i z obu tych uczuć korzystamy! 🙂
Od dziecka jesteśmy obdarzone dużą ilością energii i uśmiechu, mama od zawsze powtarzała, że mamy niestwierdzone ADHD, jednak puszczane było to mimo uszu.
Gdy przeprowadziłyśmy się do Łodzi zupełnie obcy nam ludzie zaczęli pytać „Czy Wy przypadkiem nie macie ADHD?”.
Tak powstała nasza „nazwa”, praktycznie wybrała nas sama. 🙂

Czym się zajmujemy?

Uwielbiamy dużo robić, cały czas coś robić, a jak nie ma co robić to wymyślać, co by jednak zrobić.
Obie tańczyłyśmy w dzieciństwie w zespole tanecznym, jednak to Milena wybrała taniec jako jej przyszłość. Skończyła kierunek choreografia i taniec z wyróżnieniem, szkoliła się na Brodway’u, jest także mgr kultury fizycznej i zdrowotnej, stworzyła program treningowy Fit and Jump i szkoliła trenerów Fit and Jump z Polski i nie tylko.

Ja natomiast wybrałam kierunek dziennikarski o spec. public relations. Polubiłam to i rzeczywiście odnalazłam w tym siebie. W trakcie kończenia licencjatu zostałam Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2014. 🙂 Brałam udział w konkursie Miss Polski, po czym reprezentowałam Polskę w Chinach na międzynarodowym konkursie Miss Bikini Universe, gdzie zdobyłam tytuł Miss Friendship. Następnie zaczęłam studiować zarządzanie biznesem, jednak po pierwszym semestrze dostałyśmy propozycję pracy w 4fun.tv i połączenie pracy w Fit and Jump, 4fun.tv przy jednoczesnym studiowaniu okazało się niewykonalne.

Powyższy opis napisałyśmy w 2016 roku, od tego czasu wiele się zmieniło.
Dwa najważniejsze momenty to zdecydowanie powiększenie naszej rodziny! W 2017 roku na świat przyszedł Ignacy, w 2020 Tymoteusz – dzieciaczki Mileny, dla małe szatany! Od 2016 roku udało nam się odwiedzić wiele pięknych krajów, mamy za sobą 2 podróże kamperem.
Ja założyłam także markę odzieżową Anselo. Staramy się nie zatrzymywać! 🙂

Bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, poznać naszą historię – zapraszamy do wpisu o naszych początkach: http://siostryadihd.pl/2018/01/idealny-start/

Siostry ADiHD podróż kamperem Siostry ADiHD