Z życia wzięte

2022 – byłeś cholernie intensywny! Piękny, ale i wyjątkowo trudny.

Połowa grudnia to moment, w którym zdajemy sobie sprawę, że rok dobiega końca. Tylko rosnące bąbelki mają większą moc w uświadamianiu nam jak szybko leci czas.

347 dni 2022 roku przeżyliśmy na swój sposób, w naszej głowie pojawiają się wspomnienia, które mimowolnie oceniamy. Podsumowujemy swoje dokonania w sferze prywatnej i zawodowej, zastanawiamy się co można było zrobić lepiej, gorzej lub po prostu inaczej. Żałujemy okazji, których nie wykorzystaliśmy, wkurzamy się na siebie za słowa, które wypowiedzieliśmy lub wręcz przeciwnie, zabrakło nam odwagi na wyrażenie siebie. Z ciepłem w sercu rozczulamy się nad pięknymi momentami, które wywoływały nasz uśmiech i z ciężkim westchnięciem i przełknięciem śliny przeganiamy z głowy złe momenty.

Jedno jest pewne! Za 19 dni ten rok będzie tylko wspomnieniem, a kolejny listą planów, celów, postanowień i marzeń.

Znajdźcie chwilę dla siebie, zaparzcie ulubioną herbatę, dajcie dojść do głosu swoim myślom i poczujcie, czy żyjecie w zgodzie ze sobą. Czy jest coś co ciągle odkładacie na później, czy są emocje, które w sobie ukrywacie? Czy chcecie czegoś spróbować, coś zmienić, coś poprawić? A może wszystko jest piękne, ale zapominacie w głębi duszy to docenić?

Nigdy nie zapomnę, gdy pierwszy raz usłyszałam piosenkę zespołu Lemon – Nice. I choć te 10 lat temu nie byłam jeszcze tak świadoma siebie, swoich granic i potrzeb, to te wersy piosenki uderzyły mnie niczym cios Mike Tyson’a.

„Zrozumiałem – by żyć musisz chwytać dzień.
Wstań by biec, bo istnieć nie znaczy żyć!”

ISTNIEĆ NIE ZNACZY ŻYĆ!

Za każdym razem, gdy słyszę tę piosenkę, przypominam sobie 20 letnią siebie marzącą o tym, by to zdanie nie charakteryzowało mnie. Przecież chciałam czegoś więcej od życia! Od zawsze powtarzałam, że życie trzeba przeżyć, nie przeczekać. Jednak ciężko było patrzeć na to motto pozytywnie, zalegając z czynszem i szukając dorywczych job’ów.

Z perspektywy czasu wiem, że gdyby nie Milka, to gówno bym zrobiła.

Gdy same w siebie nie wierzyłyśmy okazywało się, że nigdy nie zwątpiłyśmy w siebie nawzajem. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że siostrzeństwo nas ładowało, budowało, pchało do przodu. A ten rok pokazał mi, że żyjąc osobno straciłam cząstkę siebie. Już tak nie chcę.

Przyznam Wam się do czegoś, nie potrafię robić listy postanowień, w związku z tym nie wiem też, czy potrafiłabym do tych postanowień dążyć. Od zawsze należę do osób, które nie zdołały odpowiedzieć na pytanie „Gdzie widzisz siebie za 5 lat?”. I nie jestem o to na siebie zła. Jestem przekonana, że 5 lat temu nie wymyśliłabym miejsca, w którym jestem teraz, więc swoimi marzeniami i celami zapewne bym się ograniczyła.

Dostałam dzisiaj wiadomość od jednej z Was, która przypomniała mi o moim jedynym styczniowym postanowieniu, które w sumie było z mojej strony afirmacją, nieustannie powtarzałam „to będzie mój rok” – dzisiaj mogę stwierdzić, że jak i w zeszłym roku, zrobiłam wszystko, aby tak było. Jestem z siebie dumna! Jestem też dumna, z tego, że potrafię być z siebie dumna. (Ale to jest raczej temat na oddzielny wpis.)

Dlatego moja afirmacja na 2023 brzmi „To będzie nasz rok!”.

2022 – byłeś cholernie intensywny! Piękny, ale i wyjątkowo trudny. Zależy mi, aby pozostawić po Tobie pamiątkę na naszym blogu, który jest dla nas wirtualnym pamiętnikiem. Wracając do tego wpisu za kilka lat chcę pamiętać emocje, które mi towarzyszyły.

To był rok pełen spełnionych marzeń – szczególnie tych zawodowych. Rok bliskich i dalekich podróży, odkrywania świata, odkrywania siebie. Rok, w którym poczułam jak piękni ludzie mnie otaczają, jak mnie wspierają, jak kochają. Rok pełen szczerych, nowych znajomości, ale i pełen obserwacji obłudy i zakłamania. Rok nasycony tęsknotą za rodziną, bliskimi, za moim miejscem. Rok pełen poczucia szczęścia i spełnienia, a zarazem pustki i przemęczenia.

Tak wiele się wydarzyło!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zdecydowanie najważniejszym rozdziałem mojego roku był Polsat.

Pierwsze sekundy 2022 roku spędziłam na scenie Parku Śląskiego, wykrzykując hasło „Szczęśliwego Nowego Roku!”. Pamiętam, że marzyłam o pracy w telewizji, więc poprowadzenie Polsatowego Sylwestra było niebywałym zaszczytem. Później działo się tylko więcej i więcej. Prowadzenie programu Farma daje mi ogrom radości, niesamowite jak bardzo cieszy mnie bycie wredną 😛 Bo trzeba przyznać, że nie ułatwiam życia uczestnikom. W tym roku spędziłam 40 dni na planie drugiej edycji, która już 2 stycznia będzie miała swoją premierę i wiem jak bardzo się w nią wkręcicie! Działo się jeszcze więcej niż w pierwszej, więc może w 2023 będzie mi dane nagrywać trzecią!

Po pierwszej i drugiej edycji myślałam, że to najdłuższy projekt w jaki się zaangażowałam, wtedy przyszedł czas na Taniec z Gwiazdami, który dobitnie mi pokazał, że nie miałam racji.

3 miesiące niezwykle ciężkiej pracy, zaangażowania, skupienia, przełamywania swoich słabości, ale i twardo trzymania się swoich zasad. Oczy nie potrafią kłamać, więc tak często widzieliście moją absolutną radość, ale i zwątpienie, przemęczenie, zgaszenie. Sama nie dałabym rady. Okazało się, że jestem słabsza niż myślałam, a Milka w odpowiednim momencie to wyczuła i przybyła z ratunkiem. Litery same wyrastają pod moimi palcami, uwalniając emocje głęboko we mnie schowane i niewątpliwie im na to pozwalam.

Wpadła, zatańczyła do Let’s get loud i już poszło! Przetrwałam! Baaaaaaa… Ja to wygrałam! My to wygrałyśmy! My to wygraliśmy! Nadal ciężko mi w to uwierzyć! Nieprzerwanie widok kryształowej kuli na mojej półce przyprawia mnie o dreszcze i ekscytację, w sumie to samo czuję, gdy macam się po krzywo zrośniętym żebrze! 😛

Nadal czuję totalne docenienie otrzymując mikrofon i wchodząc na scenę! W tym roku udało mi się poprowadzić finał Farmy, galę Miss Polski, Earth Festiwal w Uniejowie, Jubileusz Ich Troje, być częścią 30 lecia Polsatu. Może to będzie mało eleganckie, ale – jaram się!

Tak bardzo zatraciłam się w dążeniu do celu, że zabrakło mi chwil i motywacji do czegoś więcej. Na szczęście Milka absolutnie to zrozumiała i na własnej skórze poczuła jak wiele radości i satysfakcji daje taka praca. Poprowadziła 2 odcinki programu Polacy za granicą, odwiedzając wyspę Jersey i Czarnogórę i chyba nie muszę Wam przypominać poprowadzonego przez nas koncertu Ich Troje w Mrągowie? Jak ona się odpaliła na scenie! Jej absolutny brak kontroli nad mimiką pokazuje jak bardzo była sobą, pełna swobodna i flow!

Tak często rozmawiamy z Milką o wdzięczności. O tym jak bardzo jesteśmy szczęśliwe za wszystko co nas w życiu spotyka. I bezustannie wspominamy słowa naszej babci „siostry zawsze muszą być razem!”. Więc ponownie afirmuję, bo afirmacje trzeba powtarzać „to będzie nasz rok!”

Tak bardzo chciałam podsumować cały rok i wspomnieć o wielu rzeczach, które udało nam się stworzyć razem, jednak… Wiecie co? Zrobię z tego osobny wpis!
Chcę, aby Milka w tym uczestniczyła! W końcu to ona w tym roku była głową i sercem naszych wspólnych planów.

You Might Also Like

144 komentarze

 • Reply
  Dominika
  30 grudnia 2022 at 12:21

  Jeżeli chodzi o ten rok u mnie to też bardzo dużo się wydarzyło. W końcu zainwestowałam w wielki, piękny dom. Teraz jestem w trakcie jego remontu. Najwięcej problemów mam póki co z kuchnią, ponieważ zastanawiam się czy czarny okap to praktyczne rozwiązanie.

 • Reply
  Weronika
  28 grudnia 2022 at 21:29

  Super! Widzę, że bardzo dużo się u Ciebie przez ostatni rok wydarzyło! Dla mnie 2022 również był bardzo intensywny. Zaczęłam w nim również uczyć się o inwestowaniu w kryptowaluty. Bardzo wciągnął mnie ten temat i nawet korzystałam już z kantoru bitcoinów.

 • Reply
  Gryczka
  14 grudnia 2022 at 22:47

  Ilona to był Twój rok! Gratulacje, bardzo Ci kibicujemy Idź do przodu, nie oglądaj się za siebie, szkoda żeby coś lub ktoś się blokował. To Twoje życie, możesz sprawić żeby było totalnie wyjątkowe

 • Reply
  palinka88
  14 grudnia 2022 at 20:51

  Łezka w oku kręci się od czytania tego wpisu to co dopiero ty musiałaś czuć pisząc go . Mam siostrę o 3 lata starszą ( niestety wydarzeniami życiowymi nie mamy najlepszego kontaktu , ona podpadła w depresję ciężką niedaje sobie pomóc to tak bardzo boli kiedy wiesz , że całym sercem chciałabyś jej pomóc , a ona na wyciagnieta rękę reaguje agresją ) . Wasza relacja z Milką jest taka wspaniała, macie siebie , macie wszystko ❤️❤️❤️❤️❤️ tekst super chętnie będę tu zaglądać częściej.

 • Reply
  Aga
  14 grudnia 2022 at 19:40

  Ilonka zasłużyłaś na to sama, nikomu nie musisz za to dziękować a tym bardziej przepraszać 🙂

 • Reply
  Złota kulka
  14 grudnia 2022 at 16:24

  Bardzo emocjonalny tekst. Moim zdaniem z drugim dnem i należy trochę czytać między wierszami, żeby zrozumieć w pełni przekaz. W tym przypadku czytanie ze zrozumieniem to odkrycie czegoś ukrytego, choć tak bardzo ciążącego na sercu. Ilonko, 3mam za Ciebie kciuki! Jesteś mądrą i ciepłą kobietą, która zasługuje na szczęście. Tego Ci życzę na Nowy Rok. Niestety również dostałam bloka za napisanie „więcej Ilony” 🙁 Wiem, że nie jestem jedyna. Cóż, dziwne zwyczaje zapanowały na Waszym SIOSTRZANYM koncie 🙁

 • Reply
  Ewelina
  14 grudnia 2022 at 14:59

  Piękny wpis Ilonka ❤️ wzruszający NIECH 2023 TO BĘDZIE WASZ ROK – tego Wam życzę ❤️❤️❤️

 • Reply
  ryba
  14 grudnia 2022 at 12:56

  Na Waszym koncie zostałam zablokowana po tym jak napisałam „czemu jest tak mało Ciebie, Ilonko?”. Serio to był powód do dostania bloka? Mnóstwo dziewczyn zostało zablokowanych podczas ostatniego lajwa za pytania o Ilonę lub za zwykle napisanie „teskniłyśmy ilonko”. To jest ta siła sióstr?

  • Reply
   Siostra Wanda
   14 grudnia 2022 at 14:16

   Do Ilony:jest mnóstwo osób,ktore Ci kibicują. Życzą sukcesów i chciałyby pociągnąć Cię w górę,pozwól im na to. Do Mileny:konto jest twoje i twojej siostry,nie chcemy oglądać kleszcza i jego wywodów o twoich kupach.

  • Reply
   Aga
   14 grudnia 2022 at 19:41

   Ilonka zasłużyłaś na ten sukces, nie musisz nikomu dziękować a już tym bardziej przepraszac 🙂

 • Reply
  Mielna
  14 grudnia 2022 at 11:53

  Ktoś Cię nieźle w poszycie winy wpędza.
  To bardzo smutne czytać, że wszystko zawdzięczasz Milenie, No nie wg mnie. To Ty wykonałaś tę pracę, to siła Twojego charakteru zaprowadziła Cię tu gdzie jesteś. Umniejszasz sobie z jakiegoś powodu,
  Życzę Wam obu sukcesów i życzę żebyście się cieszyły ze wspólnych jak i tych indywidualnych sukcesów, bez zazdrości i złych emocji.

  • Reply
   Majakbe
   14 grudnia 2022 at 13:03

   Ale gdzie Ty tu widzisz jakiekolwiek wyrażanie poczucia winy, bo nie rozumiem? Ilona napisała ten post, żeby podsumować ten pełen wrażeń post i zaznaczyć, że osiągnęła to wszystko oczywiście dzięki swojej pracy, ale że Milena była dla niej wsparciem i ratunkiem w tych najgorszych chwilach. Na tym polega ta siła, ten wpis to wyraz wdzięczności i upust emocji. Gdzie Ty się tu doszukałaś jakiegokolwiek poczucia winy, to ja nie wiem, serio.

  • Reply
   Kinga
   14 grudnia 2022 at 14:02

   Ja się zgadzam w stu procentach !!!! Też widzę w tym wpisie jakby Ilona „przepraszała” za swój sukces… nie jestem jedyna która tak to odbiera.

   ILONA ! Jesteś kobieta petarda i leć do przodu, masz silny charakter i poradzisz sobie a siostra na pewno to zrozumie i będzie Cię wspierać tak jak jeszcze do niedawna, bo nie wierze że tak nagle się u niej odmieniło.

   A Ty Jacku jeżeli to czytasz to… weź Ty się do normalnej pracy a nie mąć między dziewczynami.

 • Reply
  SABINA N.
  14 grudnia 2022 at 10:51

  Jak pięknie się to czyta!
  Siła sióstr…cudowne <3 Wszystkiego dobrego dla WAS!

 • Reply
  Malinowa chmurka
  14 grudnia 2022 at 09:45

  Ilonko, „siła sióstr” nie oznacza robienia wszystkiego razem. Trzeba nauczyć się także żyć osobno i wyciskać z życia ile się da zgodnie z własnymi potrzebami. „Siła sióstr” to wsparcie, szacunek, ale także radość, gdy ta druga osiąga sukcesy solo. Uważam, że jesteś wspaniałą siostrą i cudowną ciocią. Nie powinnaś mieć poczucia winy ani smutku, że znalazłaś dla siebie inną drogę niż Milena. Przecież w dalszym ciągu Wasze ścieżki mogą często się przecinać.

  • Reply
   Monika Wierzbicka
   14 grudnia 2022 at 12:37

   Fajnie jest biec, ale fajnie jest też się zatrzymać, mieć port i ostoję do której chcemy wracać, przynależeć. Dmuchanie sobie w skrzydła jako Siostry, przyjaciółki i dawanie sobie wsparcia, jakiego każdy z nas potrzebuje od najbliższego nam otoczenia, to właśnie daje nam wewnętrzną siłę. Wiara drugiej osoby w nas samych to ogromna potega, jak paliwo rakietowe, które nam się wlewa. To był twój rok, ale i wasz rok na sprawdzenie jak każda z was może się realizować. Być może gdyby nie ta przystań, którą jest dla ciebie Milka, być może…ale tylko być może byłoby mniej siły na to wszystko. A Milka, czy miała by swoje projekty, gdyby nie wsparcie Jacka. Jego zachwyt nad nią, miłość, którą jej daje i poczucie, że nie musi rezygnować z siebie bo on jest dla niej i dla dzieci kiedy trzeba? Wszystko sprowadza się do naszych marzeń, ale też tego kim się otaczamy i że Rodzina to potężna siła. Pięknie podsumowałaś cały rok. Z wdzięcznością dla samej siebie ale również z wdzięcznością dla was jako teamu.

   • Reply
    Kingusia
    14 grudnia 2022 at 20:58

    Ilono! Cały ten rok to Twoja ciężka praca, wszystko jest Twoją zasługa. Do wszystkiego doszłaś sama. Możesz tylko sobie za to być wdzięczna. Odniosłam wrażenie, ze w poście koniecznie chcesz udowodnić w tym wszytskim zasługę Mielny, ale niestety… To widać coraz bardziej jak Milena się pogubiła, nie ma pomysłu na siebie i czasami mam wrażenie, ze Ci po prostu zazdrości. Tobie jeszcze raz serdecznie gratuluję ❤️

  • Reply
   Majakbe
   14 grudnia 2022 at 13:05

   Ale jakie poczucie winy? Gdzie Ty tu widzisz poczucie winy, w którym akapicie? To jest wyraz wdzięczności i upust emocji, to w ogóle nie leżało nawet obok tematu drogi, którą wybrała Milena, a drogi, której trzyma się Ilona. To jest post o wzajemnym wsparciu i „ratowaniu” wtedy, kiedy braknie nam sił. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, a nie tylko ze zgryźliwością.

 • Reply
  Nacia
  14 grudnia 2022 at 07:00

  Jestem bardzo duma z Was i z siebie ze potrafię wybierać ludzi, których obserwuje w social mediach z rozumem .

  Pięknu wpis inspiruje do napisania swojego podsumowania roku .

  Dziękuje, ze jesteście sobą oby tak dalej dziewczyny
  Trzymam kciuki i życzę spełnienia kolejnych marzeń w Nowym Roku

  • Reply
   Nena
   14 grudnia 2022 at 11:42

   No ja tej „siły sióstr” ze strony Mileny za bardzo nie czuje,
   Przez takie drobne rzeczy, jak podczas tej gali Polsatu – gdzie kurczę to ogromny sukces, wyglądałaś zjawiskowo, a jedynym komentarzem była zgryźliwa zaczepka lub ta sytuacja z paletkami i pretensje.
   Mam wrażenie, że Ilona przeprasza za swój sukces jakby była wpędzana w poczucie winy i trochę nie mogłam uwierzyć co tu czytam akapit po akapicie.
   Lubię Milenę, lubię Ilonę, ale trochę nie rozumiem dlaczego „siła sióstr” wyklucza indywidualne realizowanie ambicji.

   • Reply
    Sami
    14 grudnia 2022 at 12:09

    No właśnie chyba nic nie zrozumiałaś w takim razie i w ogóle nie rozumiesz ich relacji. Ja tam żadnej zgryźliwosci nie widzę, one po prostu takie są i trzeba umieć zrozumieć ich żart i dystans do życia i do siebie. Obie realizują się indywidualnie, każda na swój sposób ale też chcą być więcej razem więc co w tym złego? Ilona pisze o tym że choć to był dla niej piękny rok to kolejny chciałaby spędzić w większości razem bo przecież tak czy inaczej razem działały i jej po prostu tego brakuje. Milenka ogarniała w tym czasie też ich wspólne sprawy żeby Ilonka mogła się realizować i jakoś nie słyszałam żeby narzekała mimo że miała też swoje obowiązki. Może po prostu niech obie robią co chcą bo to ich życie? Nie sądzę żeby Ilona pisała tu takie rzeczy gdyby w to nie wierzyla i nie tęskniła za siostrą. A to też nie świadczy o tym że będą do siebie przyklejone 24/24h.

 • Reply
  Monika
  14 grudnia 2022 at 06:00

  Piękny wpis. Czyta się go tak lekko. Uwielbiam Was . Codziennie śledzę story na insta i czytam każdy post.

 • Reply
  Karola
  14 grudnia 2022 at 00:16

  Naprawdę poruszające! Macie szczęście, jestescie pracowite, szalone, zdolne, macie pomysł na siebie! Proszę Was o informację jak zacząć się spełniać, znaleźć pomysł na siebie?

  • Reply
   IwonaP
   14 grudnia 2022 at 08:41

   O mamo czytając ten wpis miałam ciary i nadal się one utrzymują. Jesteście cudowne,prawdziwe i mega pozytywne. Co ludzi bardzo przyciąga do Was. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane Was spotkać na żywo.

 • Reply
  Małgosia
  14 grudnia 2022 at 00:06

  Piękny wpis⁠♡ Uświadomiłam sobie,że nie chce już przeczekać swojego życia,jak do tej pory…. dziękuję ⁠♡

  • Reply
   M
   14 grudnia 2022 at 18:22

   Ilonko,
   To, że znalazłaś inną drogę kariery niż Milena nie znaczy, że powinnaś mieć poczucie winy przez to, że nie zrobiłyście czegoś razem. Siła sióstr polega na tym, by mimo sukcesu jednej z was nie wdarła się zazdrość, a wsparcie tej drugiej i szacunek. Nie umniejszaj sobie i nie przepraszaj za uzyskane osiągi, bo niestety, ale można wyczytać to między wierszami wpisu. Sukcesy, jakie osiągnęłaś w tym roku zawdzięczaj przede wszystkim samej sobie, bo są one wynikiem Twojej pracy i determinacji w dążeniu do celu. Życzę, aby następny rok był równie owocny. YOU GO GIRL!!

 • Reply
  Mamusia_ksiezniczek
  13 grudnia 2022 at 23:45

  Mam dwie córki, między którymi różnica to zaledwie 10.5 miesiąca… I wiecie co – marzę o tym by w przyszłości łączyło ich coś tak samo wyjątkowego jak wasza relacja…

 • Reply
  Pati
  13 grudnia 2022 at 23:07

  Piekne podsumowanie roku.
  Oby nastepny byl razem ADiHD, a nie AD osobno i HD osobno.
  Non stop opowiadam o Was mojemu facetowi, Wegrowi, tlumacze, a On mowi, ze chyba wiecej Polskiego sie musi nauczyc, zeby sam rozumial co dodajecie na IG.
  Pozdrowienia i kolejnych sukcesow! #sisterhood ❤️
  PS. Sama mam siostre i dwoch braci, kazde z nas by w ogien skoczylo za soba. I to sie ceni… niektorzy maja tylko brata lub siostre i sie nie oddzywaja ze soba przez pol zycia. ‍♀️

 • Reply
  Helen
  13 grudnia 2022 at 23:07

  Jestem wzruszona. Kibicuje Wam we wszystkim ale tak się cieszę, ze oprócz show biznesu, reklam, kasy jest życie bo bardzo widzę w tym siebie… człowiek goni za celami, marzeniami, osiąganiem coraz więcej. Chce coraz więcej i więcej osiągać ale ale przychodzi moment kiedy zdaje sobie sprawę, ze nie to daje największe szczęście. Bo nie jest cenniejsze od rodziny, bliskich, prostych rzeczy, które są właśnie najcenniejsze. Dziękuje i ściskam

 • Reply
  Werka
  13 grudnia 2022 at 23:02

  Siostry! ❤️ Życzę Wam aby każdy Wasz dzień przepełniony był uśmiechem, radością i wdzięcznością. Idźcie razem za rękę, przez świat i dążcie do marzeń BO RAZEM MOŻECIE WIĘCEJ!!

 • Reply
  Helena
  13 grudnia 2022 at 23:02

  Bardzo pieknie,I rzeczywiscie ceuta sie jednym them ❤️

  • Reply
   Tuzinson
   13 grudnia 2022 at 23:55

   Ale sie poryczalam …..

 • Reply
  Sonia
  13 grudnia 2022 at 22:59

  W pierwszej chwili chciałam przeklikać story z linkiem do wpisu i w ogóle tu nie wchodzić.. miałam chyba w sobie jakiegoś rodzaju zazdrość, poczucie że nie robię zbyt wiele, że sama poprowadziłam swoje życie takimi torami, że obecnie stoję pod ścianą i nie potrafię się cieszyć ze szczęściem innych.
  Ale weszłam.. I nie żałuję. Kolejny raz odowodniłaś mi że po każdej burzy może wyjść słońce. Że nawet najgorszy czas minie i kiedyś będzie lepiej. Narazie ciężko to przekuć na własne życie, ale może u mnie nastanie taki czas..
  Ten mijający rok był chyba najtrudniejszym w moim 34letnim życiu – przekwalifikowałam się, po 8 latach zmieniłam prace, obroniłam magisterkę, podjęłam decyzję o rozwodzie.. ale chce wierzyć, że pewne rzeczy już za mną, a przede mną tylko lepszy czas..
  Dziękuję i niezmiennie wspieram oraz życzę kolejnych sukcesów!

 • Reply
  A.
  13 grudnia 2022 at 22:58

  Poryczałam się czytając ten wpis a dlatego, że ja po prostu te życie chcę przeczekać… jestem tak nieszczęśliwą osobą, że jako jedna z niewielu a może i wielu chciałaby żeby to wszystko się już skończyło. Wam życzę jeszcze więcej sukcesów i spełnienia marzeń

  • Reply
   Edzia
   13 grudnia 2022 at 23:50

   Z całego serca polecam wizytę u specjalisty. Może naprawdę zdziałać cuda i przywrócić wiarę w życie. Jeszcze będzie pięknie! Trzymaj się 🙂

 • Reply
  Patrycja Haltof
  13 grudnia 2022 at 22:41

  Przepiękny post! Normalnie kocham Was obie ❤️

  • Reply
   naturalniemonika
   13 grudnia 2022 at 23:42

   O rany, że też musiałam na „to ❤” wpaść przed snem…teraz nie zasnę ze wzruszenia. Tak, jak Tobie Ilonka palce same po klawiaturze biegają, tak mi łzy ciurkiem po policzkach śmigają (nawet nie czuję, jak mi się rymuje ). Wzrusz totalny, jesteście dla mnie wzorem siostrzanej miłości i przyjaźni. To piękne, jak nawzajem się wspieracie, cieszę się że jesteście moim wirtualnym światem, ale możliwym też w rzeczywistości, bo sami się ograniczamy. Tak więc do zobaczenia w realu ❤

 • Reply
  Justyna
  13 grudnia 2022 at 22:37

  W tym roku dałyście nam masę emocji – od iskierki nadziei, że jako ludzie nie jesteśmy najgorsi i potrafimy się zmotywować do pomocy, przez huragany emocji w związku z TzG (serio, jakby mi ktoś powiedział, że będę program rozrywkowy tak przeżywać to bym nie wierzyła, a jednak ) czy fantastyczna miłość do sobie nawzajem, którą widać nawet jak nie ma Was obok siebie.
  Dziewczyny, Drogie Panie – ja Was uwielbiam. Za podejście do świata i celebryckiego blichtru, za dysonanse podróżnicze, za bycie pięknymi ludźmi i wewnętrznie, i zewnętrznie.
  Nie powiem, żebyście się nie zmieniały bo to podobno źle tak komuś życzyć, ale bądźcie zawsze sobą i wobec siebie szczere. Jakiekolwiek szmatławce i marne aferki mogą Was…”ucałować” 🙂

 • Reply
  Kiri
  13 grudnia 2022 at 22:34

  I właśnie w życiu o to chodzi żeby umieć doceniać się wzajemnie ♥️ Jesteście najlepszymi siorkami jakie znam w tym wirtualnym świecie ! Ba! Jesteście najlepszym dowodem na to, że pomimo wielu sukcesów, znajomości nabytych, wtyków itp nie dałyście się zmanipulować i udawać kogoś kim się nie jest. Cenię i szanuje Was za to co robicie. Razem z moja siorka obczajamy Wasz profil i często podsyłamy sobie wasze relacje komentując „ty one są takie jak my” ”
  Uwielbiam! Robicie dziewczyny zajebista robotę. W Nowym Roku życzę Wam tego abyście zawsze były sobą i abyście zawsze wierzyły w siebie nawzajem ❤️Mam nadzieje , ze kiedyś będzie nam dane gdzieś się spotkać „przypadkiem” i przybić pione
  Go Milka! Go Ilona!Go sisters! Ten rok będzie Wasz !!!!

 • Reply
  A.
  13 grudnia 2022 at 22:29

  Moja opinia pewnie będzie odosobniona i może nawet ją usuniesz, bo w jakimś sensie tutaj nie pasuje, ale uznałam, że muszę to napisać. Może pozwoli Ci spojrzeć na pewne sprawy inaczej.

  Ilonko, nie ma nic złego w tym, że się rozwijasz. Nie ma nic złego w tym, że idziesz własną drogą i korzystasz z okazji, które na Twojej ścieżce stawia los. Powiem inaczej, niemądre byłoby je ominąć bez spróbowania. Jesteś dobra w tym, co robisz, pozwala Ci się to realizować i spełniać, więc ciśnij nadal ten czas jak cytrynę.

  Tymczasem ja w tym tekście widzę sporo ukrytego smutku i ogromnego poczucia winy. A zupełnie nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia, które z tego wpisu wyzierają. Ok, siostra zawsze będzie dla Ciebie ważną osobą, ale nie biczuj się za to, że jesteście w tym momencie na innych etapach i prowadzicie trochę inne życia. Jeszcze raz powtarzam, to nic złego!

  Ty za ten rok powinnaś dziękować przede wszystkim sobie. Przeszłaś sporo trudnych zakrętów dzięki własnej sile i determinacji. Nie daj sobie odebrać tych zasług. To był rok pełen wyzwań, którym dałaś radę i powinnaś już dziś zacząć ten sukces świętować i być z siebie dumna. Ktokolwiek wpędził Cię w takie poczucie winy, jest smutnym zakompleksionym człowiekiem, którego zżera zazdrość o to, że można.

  Trzymaj się Ilonka i nadal przyj do przodu bez cienia żalu!

  • Reply
   Ag.
   13 grudnia 2022 at 22:38

   Popieram

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:45

   Wow, dziękuję bardzo! Jednak nie czuję poczucia winy w związku z tym, że nasze drogi trochę się rozeszły. Tylko jest mi przykro, bo tęsknię za nami razem. Nie czuję takiej radości z moich pojedynczych sukcesów, jak z tych, które odnosimy razem! Milka jest bardziej emocjonalna, bardziej się stresuje, smuci, ale i raduje – jej emocje udzielają się mi. Więc przy niej czuję bardziej ❤️❤️❤️
   Ale bardzo Ci dziękuję za te słowa! Twój komentarz zostanie w mojej głowie na długo ❤️

   • Reply
    M.
    13 grudnia 2022 at 23:11

    Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie jak A. Czyli że jest w tym wpisie jakiś smutek. Ilona odniosłas ogromny sukces w tym roku. Ty sama swoją ciężka praca. Wsparcie jest bardzo ważne ale to Ty dałaś radę, Ty wygrałaś TzG, Ty poprowadzisz farmę its. Czytając wpis mam wrażenie jakbyś umniejszał swoim zasługom. Oczywiście siostra zawsze będzie siostra, zawsze będziecie dla siebie ważne, będziecie się wspierać i to jest piękne. Ale powinnyście kibicować sobie nawzajem, motywować się do działania nawet, jeżeli mialybyscie coś robić oddzielnie. Możecie mieć wspólne projekty a jednocześnie rozwijać się indywidualnie. Jedno drugiego nie wyklucza. Także Ilona trzymam kciuki za kolejne projekty i korzystaj z możliwości, które daje Ci życie 🙂

    • Reply
     Kingusia
     14 grudnia 2022 at 21:06

     Popieram. Jestem z Wami jeszcze przed narodzinami Ignacego i.na dzień dzisiejszy uważam, ze Milena się mocno pogubiła. Nie ma pomysły na siebie. Wspólnie z Kleszczem tzn. Jackiem reklamują co się da, byle się kasa zgadzała. Już nawet te ich żarty na Twój temat są tak słabe ze, szok. Komentarza Jacka ze on Ci fotel zamówił do kampera czy tez proponowal Ci wspólną podróż i on ma czyste sumienie. On jest tak żenujący, oby jak najmniejszej pojawial się u Was na profilu.

 • Reply
  Doris
  13 grudnia 2022 at 22:29

  Jedno wielkie wow! Oczywiście towarzyszyłam Wam przez cały ten rok więc moje wow nie odnosi się do wydarzeń tego okresu tylko do emocji jakie przekazałas tym tekstem. Czyta się go z zapartym tchem ❤️ brawo Ilonka!

 • Reply
  Karola
  13 grudnia 2022 at 22:25

  Piękny tekst. Prosto z serca. Dajecie wiarę w lepsze jutro. Jesteście dla mnie odskocznią od życia codziennego które daje nam wszystkim popalić.
  Dzięki Wam zaczęłam wierzyć w siebie i kroczek po kroczku idę do przodu z szacunkiem do innych i uśmiechem na twarzy 🙂 pozytywna energia od Was udziela mi się codziennie i jak patrze jak pięknie mogą rozwinąć się osoby które ciężka praca dokonały tak wiele, wierze ze i mi się w końcu uda i będę spać spokojnie 🙂
  Uwielbiam cenie i kibicuje z całego serduszka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Reply
   Edyta
   14 grudnia 2022 at 00:27

   Zasłużyłaś na każdy sukces, który osiągnęłaś w tym roku!
   Myślę, że jeszcze wiele przed Tobą.
   Jako wasza wieloletnia obserwatorka zauważyłam, że to właśnie w pojedynkę miałaś możliwość rozwinąć skrzydła i zrobiłaś to najlepiej jak się dało.
   Prawdziwa miłość jest nie wtedy, gdy bliska wspiera w trudnych chwilach ale gdy szczerze cieszy się z naszych sukcesów.
   Pozwoliłam sobie na szczery komentarz. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

 • Reply
  Natalia
  13 grudnia 2022 at 22:25

  Uwielbiam Was jak uwielbiam być siostrą, moja siostra to dla mnie skarb który dostałam 9 lat po moich urodzinach.
  W siostrach siła ❤️❤️

 • Reply
  Anonim
  13 grudnia 2022 at 22:12

  Pięknie napisane. Siostry powinny się trzymać razem, bez jednej nie ma Was a Wy razem jesteście zajebiste. Wzruszyłam się

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:17

   Dziękujemy! Święte słowa ❤️❤️❤️

 • Reply
  Roxyproxie
  13 grudnia 2022 at 22:09

  Przepiękny tekst Czytając go wspominałam wszystkie relacje z każdego momentu, jakbym byłam obok Was Gratulacje

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:10

   ❤️❤️❤️❤️

 • Reply
  Maniuszka
  13 grudnia 2022 at 22:05

  Przeczytałam to jak miała to przeczytać Milka !! Piękne ujscie dałaś swoim emocjom i wenie. Czyta Ti się niesamowicie. Kocham Was poprostu!!❤️

 • Reply
  Maniuszka
  13 grudnia 2022 at 22:04

  Przeczytałam to jak miała to przeczytać Milka !! Piękne ujscie dałaś swoim emocjom i wenie. Czyta Ti się niesamowicie. Kocham Was poprostu!!❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:09

   Jejku dziękuję ❤️

 • Reply
  Katarzyna
  13 grudnia 2022 at 22:03

  Pięknie to napisałaś. Masz tak lekkie słowo, że powinnaś napisać książkę

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:09

   Jejku dziękuję! To wiele dla mnie znaczy ❤️

 • Reply
  Lila
  13 grudnia 2022 at 22:03

  Zazdroszczę Wam tej siostrzanej miłości (ale tak pozytywnie ) ja niestety jestem jedynaczka ☹️ Cieszę się że Was poznałam , i mogłam uczestniczyć w Waszych sukcesach w tym roku ♥️ i czekam na następny Wasz rok ☺️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:09

   Dziękujemy ❤️

 • Reply
  Gosia
  13 grudnia 2022 at 22:01

  Cudny wpis❤️
  Tak samo jak Wy dziewczyny jesteście naprawdę przekochane
  Wszystko co robicie daje radość nam wszystkim.
  Oby tak dalej, czerpcie z życia ile się da
  Buziaki

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:09

   Dziękujemy ❤️❤️❤️

 • Reply
  Patrycja
  13 grudnia 2022 at 22:00

  Jesteś, jesteście Wspaniałe!;* jestem z Wami długo i wiem, że na długo zostanę! Dajecie tyle motywacji , swoje kobitki;* dwie różne ale jednak jak Bliźniaczki zawsze razem ;* jedyne czego ja Wam życzę to trgo byście siebie nigdy nie straciły w dążeniu do swoich celów.

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:08

   Kochana! Dziękujemy ❤️

 • Reply
  Monika
  13 grudnia 2022 at 21:58

  Ilonko
  Jak pieknue ujęłaś w słowa wszystkie uczucia,jtore towarzyszyły ci w tym „twoim roku”. Bylam,jestem z Tobą i z Wami cały kolejny rok
  Juz szykuje się na kolejny.
  Inspirujecie,dajecie mi dużo pozytywnych wibracji. Wasza siostrzana moc jest niezwykłą!!!
  Niech 2023 to będzie WASZ ROK!!!

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:08

   Dziękujemy ❤️❤️❤️

 • Reply
  Dorota
  13 grudnia 2022 at 21:57

  Piękny wpis. I poczułam się zainspirowana, by wrócić do swojego bloga. Bo ten rok też mi dużo pokazał.
  Ale twój wpis świetnie się czyta. Jest prosto z serca. I to w nim najpiękniejsze <3

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:08

   aaaaaaj dziękuję ❤️❤️❤️

 • Reply
  Monika
  13 grudnia 2022 at 21:56

  Łezka w oku się kręci piękny to był dla Was rok. Śledzę Was od baaaarszo dawna – nie było jeszcze na świecie Ignasia więc no o tak jak wiele osób już tu pisze przy okazji czytania Twojego tekstu Ilona mi też nasunęło się podsumowanie tego jaki był mój rok. Dziękuję ❤️
  Nie zmieniajcie się nigdy i róbcie dalej to co robicie! ❤️❤️❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:07

   Jejkuuu jak długo! Dziękujemy, że jesteś z nami ❤️

 • Reply
  Ewa
  13 grudnia 2022 at 21:56

  Piękne to jest ❤️mam dwie córki, trzy lata różnicy cały czas im powtarzam, że mają się wspierać i być RAZEM tak jak Wy! Zawsze!

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:07

   Jejku ❤️

 • Reply
  Lidka
  13 grudnia 2022 at 21:55

  Przepięknie napisane… Wzrusz totalny… To będzie wasz rok a my będziemy dalej z Wami i za Wami będziemy stać murem

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:07

   Jejkuuuu! Tak bardzo Wam za to dziękujemy! ❤️ Tyle razu już to odczułyśmy na własnej skórze, ja w tym roku szczególnie ❤️❤️❤️

 • Reply
  Ela
  13 grudnia 2022 at 21:54

  Chciałabym taką siostrę!!! Ilonka popłakałam się !! Faktycznie było Was razem mniej co dało się odczuć na Ig , ale fajnie że powróćcie bo wasz duet jest idealny ❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:06

   Dziękujemy! Też czujemy to rozdzielenie…

 • Reply
  Patrycja
  13 grudnia 2022 at 21:49

  Piękny i wzruszający tekst ❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:05

   ❤️❤️❤️

  • Reply
   Małgosia
   14 grudnia 2022 at 00:05

   Piękny wpis⁠♡ Uświadomiłam sobie,że nie chce już przeczekać swojego życia,jak do tej pory…. dziękuję ⁠♡

 • Reply
  Sabina
  13 grudnia 2022 at 21:48

  ❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:05

   ❤️

 • Reply
  @niepowtarzalna_mama
  13 grudnia 2022 at 21:47

  Jej jak to się pięknie czyta! Cieszę się że kiedyś trafiłam na wasz profil! I LOVE YOU ❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:05

   Też się cieszymy ❤️

   • Reply
    Magdalena
    13 grudnia 2022 at 22:16

    Łezka się zakręciła Brakowalo Waszych wspólnych odpadów Jesteście super, choć na początku miałam inne zdanie, PRZEPRASZAM ❤

  • Reply
   Magdalena
   13 grudnia 2022 at 22:16

   Łezka się zakręciła Brakowalo Waszych wspólnych odpadów Jesteście super, choć na początku miałam inne zdanie, PRZEPRASZAM ❤

 • Reply
  Wiśniewska_bett
  13 grudnia 2022 at 21:44

  Bardzo lubię czytać Twoje teksty. To był kolejny rok, który śledzę wasz profil i czuje się bardzo z wami zżyta bardzo kibicuje Tobie i Milce, jak jakimś swoim kumpelom życzę Wam kolejnych sukcesów i wiem, że takie będą w tym nadchodzącym 2023 roku

  • Reply
   Wiśniewska_bett
   13 grudnia 2022 at 21:45

   Coś mi zeżarło emotikony, przez co interpunkcji zero 🙁 sorki 😀

  • Reply
   Patrycja
   13 grudnia 2022 at 21:55

   ❤️❤️❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:04

   Ajjjj dziękujemy! To tak bardzo dodaje nam skrzydeł! ❤️

 • Reply
  Lidia
  13 grudnia 2022 at 21:42

  Super <

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:04

   ❤️

 • Reply
  Sylwia
  13 grudnia 2022 at 21:40

  Pięknie piszesz,cudowne słowa,aż się cieplej robi na sercu! Czytam i normalnie cieszę się z Twojego szczesoa! Rozwijaj się Ilona i bądź szczęśliwa ❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:04

   Jejku dziękuję! ❤️

 • Reply
  Aneta
  13 grudnia 2022 at 21:40

  Przepiekny wpis.Zazdroszcze wam cholernie tego czegoś magicznego co was siostry łączy.Kocham was osobno i razem.Wasza relacja i Wy jesteście niesamowite.A twój tekst Ilona sprawił ze sie zwyczajnie spłakałam.

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:04

   Dziękujemy bardzo! To tak piękne, że zawsze jesteście z nami ❤️

   • Reply
    Ciarka
    13 grudnia 2022 at 22:38

    Sisters Power uwielbiam ♥️ Wpis mega wzruszający i równie piękny. Pozdrawiam Was obie i życzę jeszcze więcej sukcesów

 • Reply
  Magda "Asystentka #Porumbance#
  13 grudnia 2022 at 21:40

  Czy się wzruszyłam czytając ten wpis? TAK
  Czy cieszę się, że cały 2022 rok, „spędziłam” w towarzystwie Mileny i Ilony? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:03

   ❤️

 • Reply
  Bioniczny rycerz
  13 grudnia 2022 at 21:38

  Wzruszyłaś Ilona tym wpisem Tyle wspomnień, wzruszeń ile razem nam dostarczacie ….to tylko my wiemy. Jeżeli ten rok był taki, już mam ciary na następny. Na Wasz rok

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:03

   Sama się wzruszyłam ❤️

 • Reply
  Anonim
  13 grudnia 2022 at 21:36

  Czytało się super

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:02

   ❤️

 • Reply
  Roxana
  13 grudnia 2022 at 21:35

  Cudnie napisane, wzruszająco życzę wam dalszych sukcesów ❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:02

   ❤️❤️❤️

 • Reply
  Klaudia
  13 grudnia 2022 at 21:34

  OMG, Ilona! Te słowa tylko mówią jak bardzo dojrzała i mądra kobieta! Tak wspaniale piszesz o Milce i mam wrażenie że to w milionie procent prawda! Kochacie się najbardziej na świecie i to jest piękne!

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:02

   Jej! ❤️ Dziękuję!

 • Reply
  Iza
  13 grudnia 2022 at 21:33

  Piękny wpis! Życzę Wam, aby to był Wasz rok. Z przyjemnością będę Was obserwować i kibicować.

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:02

   ❤️❤️❤️

 • Reply
  Magdalena
  13 grudnia 2022 at 21:33

  Pięknie napisane 🙂 czekam na podsumowanie roku ❤️

  • Reply
   Karolina
   13 grudnia 2022 at 21:55

   Podziwiam was obie wasz charakter wasze serca i wasz humor, ale powiem ze wpis który do dałaś będę do niego wracać bo jest cudny! A dlaczego to wszyscy o tym wiedza jak to czytają ‍♀️ jesteście przecudowne osóbki. Będę z wami zawsze bo z wami dzień staje się lepszy ! ♥️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:02

   jejku! Dziękujemy ❤️

 • Reply
  Ania
  13 grudnia 2022 at 21:32

  Piękna jest ta Wasza siostrzana relacja! Ile w niej miłości, szacunku i wsparcia

  • Reply
   KiedyśDamFajnyNick
   13 grudnia 2022 at 21:41

   Cudownie być z Wami w te wszystkie piękne ale też ciężkie chwile, choć się nie znamy czuję, że jakaś cząstka mnie należy do Was, codziennie czekam na wasze story jak na rozmowę z siostrą dziękuję że jesteście ❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:01

   dziękujemy!!! ❤️❤️❤️

 • Reply
  Magdalena
  13 grudnia 2022 at 21:31

  Jestescie dziewczyny czescia mojego zycia od kilku lat , jestem z Wami zwiazana emocjonalnie chociaz nawet nie wiecie kim jestem ….kibicuje Wam z całego serca we wszystkim co robicie. Powinno byc wiecej takich osob jak Wy w tym ciezkim swiecie .
  Wiem ze dostajecie mnóstwo wiadomosci które Was w tym utwierdzaja , wiec dorzucam jeszcze jedna od siebie ❤

  • Reply
   Sylwia
   13 grudnia 2022 at 21:52

   Jessuu az mialam dreszcze czytajac ten tekst… No pieknie napisane Ilona. I love you and Milka

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:01

   wowwwwww!!! ❤️ Dziękujemy! ❤️

 • Reply
  Agnieszka
  13 grudnia 2022 at 21:31

  jestescie mega zycze wam wszystkiego czego sobie zapragniecie

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:01

   Dziękujemy ❤️

 • Reply
  Sonia
  13 grudnia 2022 at 21:29

  Wzruszające i piękne. Trzymam za Was kciuki! To będzie Wasz rok baaa Wasza dekada ❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:01

   Hahahaha kochana ❤️

 • Reply
  Danuta Śniadała
  13 grudnia 2022 at 21:27

  Twój wpis dał mi tylko potwierdzenie, jaką piękna sprawą jest mieć siostrę. Ja mam moja ukochaną Beatkę. Kocham ją jak ty Milkę. Jesteście wspaniałe, każda z osobna jak i razem. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 22:00

   Dziękujemy! ❤️

 • Reply
  Kromaaa
  13 grudnia 2022 at 21:26

  Wzruszyłam się! Przede wszystkim tym, że występujesz w tej telewizji jesteś rozpoznawalna, ale wciąż jesteś sobą. Jesteś taka ….nasza! Obie jesteście! Myślę że wiele osób się zgodzi, że Wasza największą wartością jest bycie dobrymi szczerymi ludźmi, którzy ciężko pracują i zasługują na sukces! Ja też się jaram Ilona! Niech się kurua wiedzie a co! Bądźcie szczęśliwe

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 21:59

   Jejku dziękujemy bardzo! ❤️ Tak miło to czytać! ❤️

 • Reply
  Werka
  13 grudnia 2022 at 21:26

  ❤️

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 21:58

   <3

 • Reply
  Monika
  13 grudnia 2022 at 21:25

  Pięknie napisane Super się to czyta i wspomina razem z Wami
  Dziękuję z Aten rok pełen wrażeń a zarazem motywacji

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 21:58

   Dziękujemy <3

 • Reply
  Monika
  13 grudnia 2022 at 21:23

  Przeczytałam wpis leżąc w wannie… mogłabym przeczytać dłuższy, a nawet i książkę.. zdania które formułujesz nasuwają myśli.. czytając myślałam o waszym życiu ale również i o swoim.. dzięki

  • Reply
   Justyna
   13 grudnia 2022 at 21:48

   Mega wzruszający i prawdziwy wpis.
   Spełniajcie się! Trzymam kciuki 🙂

   • Reply
    Bul
    14 grudnia 2022 at 11:37

    Ojeju, bardzo wzruszający tekst, ale bije z niego dużo smutku. Ilonko, ciężko pracowałaś na ten sukces, szkoda, że Milena nie odniosła się w żaden sposób to tego wpisu. Myślę, że siła sióstr to też wspieranie, kiedy jedna z nich spełnia swoje marzenia. Idź po swoje!

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 21:58

   Wowwww dziękuję! <3 Kocham pisać, ale ten rok, jak i poprzednie, był tak bardzo zabiegany. Postaram się do tego wrócić <3

 • Reply
  patrycjarh
  13 grudnia 2022 at 21:21

  ❤️❤️ pięknie to napisałaś. Powodzenia

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 21:57

   Dziękujemy <3

 • Reply
  Milka
  13 grudnia 2022 at 21:18

  Tu MILKA. Nigdy nie komentowałam naszych wpisów KOCHAM CIĘ ILONKA!
  Taaak to był trudny rok! Ale już tęsknie za nami!

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 21:56

   Hahahahaha Wariatka! <3 No wracaj już 🙂 Ubierzemy choinkę w biurze - wiem, że o tym marzysz!

 • Reply
  Malwina 85
  13 grudnia 2022 at 21:16

  Cudnie się czytało i nie był długi ..każda z Was wykorzystała go na maxa na swój sposób . Najbatdziej co utkwiło mi w głowie to afirmacja na następny rok i czekam na ten Wasz Rok z niecierpliwością ❣️

  • Reply
   Ada
   13 grudnia 2022 at 21:30

   Ilonka wszystkie te chwile pamietam jakbym uczestniczyła w tym z tobą łezka w oku! Super na ciebie patrzeć jak się rozwijasz

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 21:56

   Dziękuję Wam bardzo! <3 Dziękuję, za poświęcenie chwili i przeczytanie tego tekstu!

 • Reply
  Kinga
  13 grudnia 2022 at 21:16

  Gratuluję Wam dziewczyny i życzę, żebyście zawsze były razem niezależnie od wszystkiego! I jest takie powiedzenie: „niech rodzina będzie w kupie, resztę miej daleko w d…. ”

  • Reply
   Gosia
   13 grudnia 2022 at 21:22

   Pieknie❤️

  • Reply
   Marszja :)
   13 grudnia 2022 at 21:32

   Świetny teks 🙂

  • Reply
   SiostryADiHD
   13 grudnia 2022 at 21:55

   Aaaaaaaa cudowny tekst! <3

  • Reply
   Martyna
   13 grudnia 2022 at 22:11

   Jestem z Wami już kupę czasu i za każdym razem mnie zaskakujecie i chyba nigdy mi się nie znudzicie. Biję od Was tyle energii, miłości i zaangażowania we wszystko. Jesteście MEGA BABKI! I tak trzymać!
   Uwielbiam Was <33

  Leave a Reply