Moda Z życia wzięte

Beż kocha jeans

Ja właśnie dopinam walizkę i za kilka godzin jadę na lotnisko, aby stamtąd wybrać się na wymarzone, długo wyczekiwane wakacje.

Nie mogę Was jednak zostawić bez postu w prawdziwie jesiennym stylu, bo choć nie chcemy tego widzieć – temperatura się obniża, a drzewa pozbyły się już prawie wszystkich liści.

Teraz mam w głowie tylko letnie myśli – sprawdzam czy wszystkie olejki, kremy, okulary i kostiumy zostały spakowane. Ciężko spojrzeć mi na ten post z perspektywy aktualnej pogody i musicie mi to wybaczyć. Bądźcie pewni, że po powrocie podzielę się z Wami obszerną relacją, wraz z radami wakacyjnymi i obowiązkowym filmikiem.

Teraz, abyście nie znienawidzili mnie za moje podekscytowanie urlopem, wracam do postu.

Ponownie miałam przyjemność wybrać się na spacer do Parku Żródliska wraz z Michałem Szubertem, to świetny fotograf, który potrafi wydobyć z jesieni to co najpiękniejsze – złoto!!! <3

Koniecznie wybierzcie się na spacer do parku, ta pora jeszcze chwilę potrwa. Jeżeli jesteście z Łodzi Waszym celem powinien być Park Źródliska, gdzie po aktywnym lub mniej aktywnym spacerze możecie rozgrzać się gorącą herbatą w klimatycznej Tubajce!

Jako, że jestem maniaczką kapeluszy i w tej stylizacji nie zabrakło mojego najnowszego nabytku. Rondo ma nie za wielkie, bo o tej porze wiatr potrafi porwać kapelusz z dużym rondem z głowy. Zdobyty gdzieś podczas wyprzedaży dopełnia eleganckie i te mniej eleganckie stylizacje!

Nie zawsze łączę ze sobą te same kolory, ale tym razem płaszcz spasował się z nim idealnie, więc nie mogłam się oprzeć! Nie od dziś wiadomo, że beż kocha połączenie z jeansem. Dlatego nie bój się łączyć tych dwóch kolorów. Pamiętajmy też, że w te ładniejsze, słoneczne dni jesieni nie musimy się chować za grubymi swetrami. W warstwy poubieramy się, gdy temperatura zacznie nas zaskakiwać, teraz postawmy na lekkość i pokazujmy nogi!

Na nogach kozaki, które miałam także w poprzedniej stylizacji, którą możecie zobaczyć tutaj. Tym razem opuściłam je przed kolano, dzięki czemu uzyskałam ich delikatniejsze wydanie.

ENJOY

dsc_1037

Fot. Szubert Photography

dsc_1088

Fot. Szubert Photography

dsc_1112

Fot. Szubert Photography

dsc_1129

Fot. Szubert Photography

dsc_1153

Fot. Szubert Photography

dsc_1161

Fot. Szubert Photography

dsc_1173

Fot. Szubert Photography

dsc_1182

Fot. Szubert Photography

dsc_1194

Fot. Szubert Photography

MUA – Maja Nadolska | Kozaki – PRIMAMODA | Naszyjnik – Sotho | Kapelusz – ONLY |
Zegarek – Pepe Jeans | Torebka – Michael Kors | Płaszcz – ONLY | Koszula – Jacqueline de yong |

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply