Podróże Z życia wzięte

Podróże kształcą

podróże kształcą

Nasza wyprawa po Europie, a co się z czasem okazało także i Afryce, trwa w najlepsze.

Odwiedziliśmy już Czechy, Austrię, Włochy, Francję, Monako, Hiszpanię i właśnie wygrzewamy się w Maroko. Nie bez kozery mówi się, że podróże kształcą. My po takich wojażach wracamy pełni nowych pomysłów i ze zdwojoną siłą realizujemy wyznaczone cele. Niejednokrotnie wróciliśmy z takich wyjazdów z gotowym pomysłem na biznes.

Świat jest cudownie zróżnicowany, a mieszające się kultury dają nam nieskończone pole do popisu, jeżeli chodzi o kreatywność.

Dla przykładu, wędrując po Włoszech widzieliśmy dziesiątki dań i wyrobów kulinarnych, które nie funkcjonują w naszym kraju, a bezsprzecznie trafiłyby w gusta naszych rodaków. Za każdym rogiem kryje się perełka, która odpowiednio wszczepiona w nasze realia, może okazać się złotym interesem.

Tworzenie w głowie nowego planu jest często znacznie łatwiejsze, kiedy wiemy, że mamy kogoś za swoimi plecami. Ci bardziej sytuowani mogą skorzystać z pomocy rodziców. My jako ten kapitał wspierający mamy łódzkie i fundusze rozdysponowywane lokalnie. To komfort pozwalający mieć wielkie marzenia. Pamiętajcie, jeżeli Twoje marzenia Cię nie przerażają, to znaczy, że nie są wystarczająco wielkie.

 podróże kształcą podróże kształcą

Znacie nas i wiecie, że jesteśmy z Wielkopolski, jednak nasz rozwój związany jest z Łódzkiem.

To tu z niemałą pomocą dofinansowań rozwinęłyśmy skrzydła. To tu znalazłyśmy wspólny język z lokalnymi władzami i z ich wsparciem organizowałyśmy wydarzenia sportowe. To właśnie oni nigdy o nas nie zapominają, a my z chęcią możemy odwdzięczyć się im tym samym. I spokojnie, już niedługo wracamy do Łodzi, w końcu razem #zmieniamyłódzkie!

Podróże kształcą

A jakie jest Wasze zdanie w kwestii podróży? Czerpiecie z nich coś więcej, wracacie naładowani pozytywną energią i pełni nowych pomysłów?

belka unijna

You Might Also Like

14 komentarzy

 • Reply
  Karolina
  11 grudnia 2018 at 15:20

  Szkoda, wielka szkoda…
  Obserwuję was od dwóch, może już prawie 3 lat, ba! Byłam jedną z pierwszych, które uczęszczały na zajęcia z Fit and Jump. Podziwiałam Was za to, co osiągnęłyście. A teraz, sama już nie wiem, co sądzić. Mam wrażenie (i nie tylko ja), że firma żyje swoim życiem, wspaniała Dominika Terka robi co może. Kluby niestety robią się przereklamowane i z bólem serca słyszę to od koleżanek, które zafascynowane Waszą energią założyły kluby, że interes coraz gorzej przędzie. Pamiętam jak gratulowałam sukcesu, kiedy zostałyście prezenterkami 4FUN. Niestety chyba to Was zmieniło. Wiem wiem, te argumenty, że same wszystko osiągnęłyście. Szanuje je bardzo, bo sama o wszystko ciężko walczę i sobie zawdzięczam to co mam. Ale ostatni post na instagramie, że pokazujecie prawdziwe i chaotyczne życie… Ale czy można mieć lepsze życie? (nie liczy się argument, że zawsze można mieć miliony na koncie i willę w LA) . Chodzi bardziej o to, że ciągłe podróże, w biurze Was nie widać, inicjatywy w stronę Fit and Jump od jakiegoś czasu praktycznie 0 – oprócz postów o promocjach – potem Eurotrip, teraz wszelkie zabiegi w spa, ciągle zakupy, pełno butów od Celebrity – gdzie ciężko znaleźć buty poniżej 1000 zł za parę – a zaraz piękne Święta w górach. Nie chodzi tutaj o hejt, tylko o takie rozgoryczenie, że tak naprawdę nie pokazujecie prawdziwego życia (tak jak mówicie) tylko wyidealizowane życie. Większość z nas – obserwujących – siedzi od 7:30 do 17 w biurze, inne ciężko pracują fizycznie, odkładają każdy grosz, by choć w niewielkim stopniu zasmakować tego, co wy macie. Nie nazywajcie tego zazdrością – bo to nie jest zazdrość – tylko bardziej zniesmaczenie.
  – post zamieszczam tutaj bo IG nie pozwala na tyle słow 🙂

  • Reply
   natasha
   17 grudnia 2018 at 06:36

   Sama nie wie Pani co sadzic, o ludziach którzy ewidentnie osiągnęli większy sukces niż sama Pani?
   Ładnie to tak przed samymi świętami pluc zolcia?
   Maść na ból 4liter potrzebna?
   Sugeruje zająć się swoim życiem i nie rozpowszechniać hejt na około. Ja wiem, że ciężko Pani nawet samej ze sobą wytrzymać ( i nie tylko Pani ) pewnie ludzie którzy Panią otaczają niczym się nie różnią.
   Niech Pani weźmie lepiej przykład z dziewczyn zamiast tracić czas na hejtowanie można zająć się sobą, można się rozwijać, marzyć, spełniać te marzenia. Wszystko można, przestać obserwować instagram który Panią razi w oczy też można.
   Paskudny ten komentarz… wstyd.

   • Reply
    Karolina
    25 grudnia 2018 at 21:13

    To tylko wykorzystanie prawa wolności słowa, a nie hejt. Czemu w dzisiejszych czasach, wyrażenie własnego zdania, które ma bardziej wydźwięk negatywny, jest odbieranie jako hejt i ból **** ? Więcej luzuu : ) Napisałam tylko, co myślę, bo mam do tego prawo, i nie musi mnie Pani w żaden sposób obrażać i naskakiwać. Nie obraziłam nikogo, tylko wyrażam własne zdanie.
    Pozdrawiam ciepło 😉

 • Reply
  Ewelina
  5 grudnia 2018 at 21:37

  Jaka wielka szkoda że już kończy się was Euro/Afro Trip uwielbiam was na insta i tutaj na blogu. Codziennie rano przy śniadanko oglądam filmiki na instagramie, dzięki wam również mogę zwiedzać 🙂 Mam nadzieje że kiedyś uda mi się pojechać w któreś z tych miejsc. Pozdrawiam

  • Reply
   Emi
   28 grudnia 2018 at 16:21

   Szkooodaaa prawdaaa;(

 • Reply
  Anitta
  30 listopada 2018 at 17:51

  Dziewczyny więcej takich tekstów!!! Obiecuje, ze zawsze będę zaglądać 🙂 trzymajcie się w tej Afryce.

 • Reply
  Olga
  30 listopada 2018 at 17:47

  świetny wpis, sama staram się teraz o dofinansowanie! Myśle, że to będzie początek czegoś zupełnie nowego 🙂 dziękuje za inspiracje i pozdrawiam z Łodzi!

  • Reply
   SiostryADiHD
   30 listopada 2018 at 17:49

   Trzymamy kciuki i do zobaczenia w Łodzi

 • Reply
  SoSiMPLY
  29 listopada 2018 at 15:04

  Bardzo inspirujący artykuł, który z pewnością mi się przyda. Czas ruszyć cztery litery i zacząć działać 🙂

  • Reply
   SiostryADiHD
   30 listopada 2018 at 17:45

   Ooooo!!! I taka reakcja nas bardzo satysfakcjonuje! <3

 • Reply
  Kasia
  29 listopada 2018 at 14:50

  Jesteście super. A Wasze działania są mega inspirujące, żeby wstać i zrobić coś że swoim życiem pozytywnego, a na pewno
  na początek, żeby wstac z kanapy i wziąć się za siebie i np. swoją kondycję 😉

  • Reply
   SiostryADiHD
   30 listopada 2018 at 17:46

   Miło nam to słyszeć! ❤️❤️❤️

 • Reply
  Vikikwiwtniowka
  27 listopada 2018 at 23:25

  Jejku, jak ja potrzebowałam takiego artykułu. „Jeśli Twoje marzenia Cię nie przerażają, to znaczy, że nie są wystarczająco wielkie.”-Genialne! Coś czuję że od dzisiaj to będzie moje nowe motto życiowe i zacznę realizować moje przerażające pomysły. Pozostaje ułożenie dobrego planu i determinacja i mogę ruszać w swoją podróż.

  • Reply
   SiostryADiHD
   30 listopada 2018 at 17:48

   Zdecydowanie nadaje się to na motto trzymamy kciuki za realizacaję Twoich marzeń!

  Leave a Reply