Podróże Z życia wzięte

Podróże kształcą

podróże kształcą

Nasza wyprawa po Europie, a co się z czasem okazało także i Afryce, trwa w najlepsze.

Odwiedziliśmy już Czechy, Austrię, Włochy, Francję, Monako, Hiszpanię i właśnie wygrzewamy się w Maroko. Nie bez kozery mówi się, że podróże kształcą. My po takich wojażach wracamy pełni nowych pomysłów i ze zdwojoną siłą realizujemy wyznaczone cele. Niejednokrotnie wróciliśmy z takich wyjazdów z gotowym pomysłem na biznes.

Świat jest cudownie zróżnicowany, a mieszające się kultury dają nam nieskończone pole do popisu, jeżeli chodzi o kreatywność.

Dla przykładu, wędrując po Włoszech widzieliśmy dziesiątki dań i wyrobów kulinarnych, które nie funkcjonują w naszym kraju, a bezsprzecznie trafiłyby w gusta naszych rodaków. Za każdym rogiem kryje się perełka, która odpowiednio wszczepiona w nasze realia, może okazać się złotym interesem.

Tworzenie w głowie nowego planu jest często znacznie łatwiejsze, kiedy wiemy, że mamy kogoś za swoimi plecami. Ci bardziej sytuowani mogą skorzystać z pomocy rodziców. My jako ten kapitał wspierający mamy łódzkie i fundusze rozdysponowywane lokalnie. To komfort pozwalający mieć wielkie marzenia. Pamiętajcie, jeżeli Twoje marzenia Cię nie przerażają, to znaczy, że nie są wystarczająco wielkie.

 podróże kształcą podróże kształcą

Znacie nas i wiecie, że jesteśmy z Wielkopolski, jednak nasz rozwój związany jest z Łódzkiem.

To tu z niemałą pomocą dofinansowań rozwinęłyśmy skrzydła. To tu znalazłyśmy wspólny język z lokalnymi władzami i z ich wsparciem organizowałyśmy wydarzenia sportowe. To właśnie oni nigdy o nas nie zapominają, a my z chęcią możemy odwdzięczyć się im tym samym. I spokojnie, już niedługo wracamy do Łodzi, w końcu razem #zmieniamyłódzkie!

Podróże kształcą

A jakie jest Wasze zdanie w kwestii podróży? Czerpiecie z nich coś więcej, wracacie naładowani pozytywną energią i pełni nowych pomysłów?

belka unijna

You Might Also Like

10 komentarzy

 • Reply
  Ewelina
  5 grudnia 2018 at 21:37

  Jaka wielka szkoda że już kończy się was Euro/Afro Trip uwielbiam was na insta i tutaj na blogu. Codziennie rano przy śniadanko oglądam filmiki na instagramie, dzięki wam również mogę zwiedzać 🙂 Mam nadzieje że kiedyś uda mi się pojechać w któreś z tych miejsc. Pozdrawiam

 • Reply
  Anitta
  30 listopada 2018 at 17:51

  Dziewczyny więcej takich tekstów!!! Obiecuje, ze zawsze będę zaglądać 🙂 trzymajcie się w tej Afryce.

 • Reply
  Olga
  30 listopada 2018 at 17:47

  świetny wpis, sama staram się teraz o dofinansowanie! Myśle, że to będzie początek czegoś zupełnie nowego 🙂 dziękuje za inspiracje i pozdrawiam z Łodzi!

  • Reply
   SiostryADiHD
   30 listopada 2018 at 17:49

   Trzymamy kciuki i do zobaczenia w Łodzi

 • Reply
  SoSiMPLY
  29 listopada 2018 at 15:04

  Bardzo inspirujący artykuł, który z pewnością mi się przyda. Czas ruszyć cztery litery i zacząć działać 🙂

  • Reply
   SiostryADiHD
   30 listopada 2018 at 17:45

   Ooooo!!! I taka reakcja nas bardzo satysfakcjonuje! <3

 • Reply
  Kasia
  29 listopada 2018 at 14:50

  Jesteście super. A Wasze działania są mega inspirujące, żeby wstać i zrobić coś że swoim życiem pozytywnego, a na pewno
  na początek, żeby wstac z kanapy i wziąć się za siebie i np. swoją kondycję 😉

  • Reply
   SiostryADiHD
   30 listopada 2018 at 17:46

   Miło nam to słyszeć! ❤️❤️❤️

 • Reply
  Vikikwiwtniowka
  27 listopada 2018 at 23:25

  Jejku, jak ja potrzebowałam takiego artykułu. „Jeśli Twoje marzenia Cię nie przerażają, to znaczy, że nie są wystarczająco wielkie.”-Genialne! Coś czuję że od dzisiaj to będzie moje nowe motto życiowe i zacznę realizować moje przerażające pomysły. Pozostaje ułożenie dobrego planu i determinacja i mogę ruszać w swoją podróż.

  • Reply
   SiostryADiHD
   30 listopada 2018 at 17:48

   Zdecydowanie nadaje się to na motto trzymamy kciuki za realizacaję Twoich marzeń!

  Leave a Reply